• ВТ – СБ - 10.00 – 18.00

• Довідка: /044/ 253-54-00

Останні Новини

Діюча виставка

Руйнуються імперії, зникають соціальні інститути, а ігри залишаються – з тими ж правилами, інколи – з тією ж ігровою атрибутикою. Настільні ігри не тільки розважають, тренують розум, вчать гідно програвати та здобувати перемогу, а й слугують предметом для соціальних аналогій, несуть багатовікову символіку.
Більшість існуючих сьогодні ігор були придумані на зорі цивілізації. Єгипет подарував нам древній калах, Індія – шахи, Китай – карти, Італія – лото, російські «Уголки» родом з Англії (усім відома «Хальма»), паперові ляльки – предмет древніх Японських культів. В ці ігри грали імператори і королі, служителі церкви і в’язні, моряки і землероби, аристократи і простолюдини. Лише наприкінці ХVIII ст. настільна гра входить до дитячого життя. Так за веселим дозвіллям діти виховували в собі честь і чесність, кмітливість і пошану до себе і своїх суперників.
Перед настільною грою схиляється вік і стать. Вашим суперником може бути хто завгодно, з будь-якої країни. Для успішної гри необхідно тільки знати правила. Гравці можуть подорожувати у просторі і часі, бо використовують найпотужнішу силу в світі: розум і фантазію.

Державний музей іграшки володіє унікальною бібліотекою настільних ігор 30-90 р. ХХ ст.., що налічує більше ніж 2500 найменувань. З цієї кількості було відібрано 300 експонатів, які яскраво ілюструють виховні ідеали радянської доби і професійні зусилля дорослих у створенні якісного продукту для розвитку і розваг дітей. Над створенням ігор працювали спеціалізовані видавництва, залучалися кращі дитячі ілюстратори (художники). Кожна гра вдосконалювалась і тільки доведена до еталону йшла у друк багатотисячними тиражами.

Вхідний квиток:

- для дітей, пенсіонерів та студентів денної форми навчання– 10 грн.

- право на безкоштовне відвідування музею  мають діти до 5-ти років, діти сироти, інваліди І-ІІ групи, ветерани війни, багатодітні родини.

Екскурсійні послуги:

- групова екскурсія - 15 грн. з особи;
- індівідуальна екскурсія (група до 3 осіб) – 50 грн.

Інші послуги:

- комерційна фото та відеозйомка за попередньою домовленістю з адміністрацією;
- тематичний квест для дітей - 50 грн