Музей вражає

Механічні іграшки-забави виробництва Київського механічного заводу ім. Ватутіна дарують позитивні емоції. Яскраві та веселі, вони дивують своїими рухами дітей та дорослих, викликають бажання гратися, залишають незабутні спогади про музей.


Подробнее ...

Музей надихає

Милі лялькові персонажі 40-50-тих років запрошують дітей до гри, дорослих надихають на творчість.


Подробнее ...

Музей презентує

Промислові зразки іграшок, що вироблялися в радянській Україні в період з 30-х по 90-ті роки ХХ сторіччя. Колекція налічує близько 16 тисяч експонатів. Експозиція презентує велику кількість різних видів іграшок:...


Подробнее ...
123

Графік роботи

Музей:

  • ВТ – ПТ - 10.00 – 18.00
  • СБ - 10.00 – 17.00
  • неділя - понеділок - вихідні

Каса:

  • ВТ – ПТ - 10.00 – 18.00
  • СБ - 10.00 – 17.00

Довідка: /044/ 253-54-00

Ми на мапі

Останні Новини

Діюча виставка

Руйнуються імперії, зникають соціальні інститути, а ігри залишаються – з тими ж правилами, інколи – з тією ж ігровою атрибутикою. Настільні ігри не тільки розважають, тренують розум, вчать гідно програвати та здобувати перемогу, а й слугують предметом для соціальних аналогій, несуть багатовікову символіку.
Більшість існуючих сьогодні ігор були придумані на зорі цивілізації. Єгипет подарував нам древній калах, Індія – шахи, Китай – карти, Італія – лото, російські «Уголки» родом з Англії (усім відома «Хальма»), паперові ляльки – предмет древніх Японських культів. В ці ігри грали імператори і королі, служителі церкви і в’язні, моряки і землероби, аристократи і простолюдини. Лише наприкінці ХVIII ст. настільна гра входить до дитячого життя. Так за веселим дозвіллям діти виховували в собі честь і чесність, кмітливість і пошану до себе і своїх суперників.
Перед настільною грою схиляється вік і стать. Вашим суперником може бути хто завгодно, з будь-якої країни. Для успішної гри необхідно тільки знати правила. Гравці можуть подорожувати у просторі і часі, бо використовують найпотужнішу силу в світі: розум і фантазію.


Державний музей іграшки володіє унікальною бібліотекою настільних ігор 30-90 р. ХХ ст.., що налічує більше ніж 2500 найменувань. З цієї кількості було відібрано 300 експонатів, які яскраво ілюструють виховні ідеали радянської доби і професійні зусилля дорослих у створенні якісного продукту для розвитку і розваг дітей. Над створенням ігор працювали спеціалізовані видавництва, залучалися кращі дитячі ілюстратори (художники). Кожна гра вдосконалювалась і тільки доведена до еталону йшла у друк багатотисячними тиражами.

 

Екскурсії в музеї

"Іграшки розповідають..."...

Раді запросити киян та гостей нашого мі...

Діюча виставка

Діюча виставка

Руйнуються імперії, зникають соціальні і...

Робота міжвідомчої художньо-технічої ра...

Засідання Ради проходять кожного другого...

Вартість квитків

1.1 Вхідний квиток:

- для дорослих – 20 грн.
- для дітей – 10 грн.
- для пенсіонерів – 10 грн.
- для студенти денної форми навчання – 10 грн.

1.2 Екскурсійні послуги:

- екскурсія для учнів і студентів ( група до 15 чоловік) - 50 грн.
- сімейна екскурсія (група до 10 чоловік) – 50 грн.

1.3 Інші послуги:

- фотозйомка – 10 грн.
- відеозйомка – 30 грн.
- право на безкоштовне відвідування музею мають діти до 5-ти років, діти сироти, інваліди І-ІІ групи, ветерани війни, багатодітні родини.