Музей вражає

Механічні іграшки-забави виробництва Київського механічного заводу ім. Ватутіна дарують позитивні емоції. Яскраві та веселі, вони дивують своїими рухами дітей та дорослих, викликають бажання гратися, залишають незабутні спогади про музей.


Подробнее ...

Музей надихає

Милі лялькові персонажі 40-50-тих років запрошують дітей до гри, дорослих надихають на творчість.


Подробнее ...

Музей презентує

Промислові зразки іграшок, що вироблялися в радянській Україні в період з 30-х по 90-ті роки ХХ сторіччя. Колекція налічує близько 16 тисяч експонатів. Експозиція презентує велику кількість різних видів іграшок:...


Подробнее ...
123

Графік роботи

Музей:

  • ВТ – ПТ - 10.00 – 18.00
  • СБ - 10.00 – 17.00
  • неділя - понеділок - вихідні

Каса:

  • ВТ – ПТ - 10.00 – 18.00
  • СБ - 10.00 – 17.00

Довідка: /044/ 253-54-00

Ми на мапі

Останні Новини

"Іграшки розповідають..."

 Раді запросити киян та гостей нашого міста на цікаву ексурсію до Державного Музею Іграшки! До Вашої уваги іграшки вітчизняного та імпортного виробництва: технічні та конструктивні іграшки, ляльки та фігурки, м'які іграшки, унікальна бібліотека поліграфічних та настільних ігор — все, що пропонувала іграшкова промисловість України протягом останніх 70-и років. Цими іграшками бавилося не одне покоління дітлахів, а сьогодні вони займають почесне місце в експозиції і повертають дорослих хоча б на годину в дитинство.

 Перлиною музейного зібрання є надзвичайно барвиста і розмаїта колекція українських народних іграшок з сиру, дерева, глини, трави, соломи. Саме вони допомагають дорослим і дітям в умовах сучасного великого міста не втратити відчуття приналежності до свого народу, його традиційної культури.

 Окрасою експозиції є етнографічні ляльки, які не тільки демонструють народний святковий одяг тієї чи іншої місцевості, а й наділені певними етнорисами зовнішності. Сувенірні ляльки роботи відомих українських авторів знайомлять відвідувачів музею з еталонами краси, характерними для того чи іншого народу, відкривають світ для дітей та дорослих.

 Іграшка як частка матеріальної культури, витвір мистецтва, засіб виховання та навчання, свідок історії, родинний оберіг не залишить байдужим жодного відвідувача музею, незалежно від віку, соціального та професійного статусу, матеріальних статків чи настрою.

 

Екскурсії в музеї

"Іграшки розповідають..."...

Раді запросити киян та гостей нашого мі...

Діюча виставка

Діюча виставка

Руйнуються імперії, зникають соціальні і...

Робота міжвідомчої художньо-технічої ра...

Засідання Ради проходять кожного другого...

Вартість квитків

1.1 Вхідний квиток:

- для дорослих – 20 грн.
- для дітей – 10 грн.
- для пенсіонерів – 10 грн.
- для студенти денної форми навчання – 10 грн.

1.2 Екскурсійні послуги:

- екскурсія для учнів і студентів ( група до 15 чоловік) - 50 грн.
- сімейна екскурсія (група до 10 чоловік) – 50 грн.

1.3 Інші послуги:

- фотозйомка – 10 грн.
- відеозйомка – 30 грн.
- право на безкоштовне відвідування музею мають діти до 5-ти років, діти сироти, інваліди І-ІІ групи, ветерани війни, багатодітні родини.