Графік роботи

Музей:

  • ВТ – СБ - 10.00 – 18.00
  • неділя - понеділок - вихідні

Каса:

  • ВТ – СБ - 10.00 – 17.00
  • Довідка: /044/ 253-54-00

Ми на мапі

Зала української народної іграшки

Частину постійної експозиції Державного музею іграшки складає надзвичайно яскраве зібрання української народної іграшки. Багатство тематики, досконала простота форми та пластики, лаконічний декор та колорит, наявність звукових та рухливих елементів – головні ознаки традиційної народної іграшки. В селянському середовищі  іграшка виконувала пізнавальну, виховну, комунікативну, естетичну функцію. Вона супроводжувала  дитину  від народження і знайомила її  з традиціями рідного краю.

Джерелом формування колекції народних іграшок стали Всеукраїнські конкурси, започатковані Міносвіти, починаючи з 30-их років минулого століття. Мета конкурсів – зібрати,зберегти та зробити надбанням  прийдешніх поколінь іграшки виконані в кращих декоративно-пластичних традиціях українського народу.

В експозиції музею народна іграшка позиціонується не лише як декоративний предмет, мистецький об’єкт, а й невід’ємна складова дитячої гри, засіб виховання та стимулювання творчості дітей і дорослих, професійних художників та аматорів, а також зразок для наслідування в дизайні сучасної промислової іграшки.

Вартість квитків

Вхідний квиток:

       - для дорослих – 20 грн.
       - для дітей, пенсіонерів та студентів денної форми навчання– 10 грн.

       - право на безкоштовне відвідування музею  мають діти до 5-ти років, діти сироти, інваліди І-ІІ групи, ветерани війни, багатодітні родини.

 Екскурсійні послуги:

- групова екскурсія - 15 грн. з особи;
- індівідуальна екскурсія (група до 3 осіб) – 50 грн.

 Інші послуги:

- комерційна фото та відеозйомка за попередньою домовленістю з адміністрацією;
- тематичний квест для дітей - 50 грн