Графік роботи

Музей:

  • ВТ – ПТ - 10.00 – 18.00
  • СБ - 10.00 – 17.00
  • неділя - понеділок - вихідні

Каса:

  • ВТ – ПТ - 10.00 – 18.00
  • СБ - 10.00 – 17.00

Довідка: /044/ 253-54-00

Ми на мапі

Руйнуються імперії, зникають соціальні інститути, а ігри залишаються – з тими ж правилами, інколи – з тією ж ігровою атрибутикою. Настільні ігри не тільки розважають, тренують розум, вчать гідно програвати та здобувати перемогу, а й слугують предметом для соціальних аналогій, несуть багатовікову символіку.
Більшість існуючих сьогодні ігор були придумані на зорі цивілізації. Єгипет подарував нам древній калах, Індія – шахи, Китай – карти, Італія – лото, російські «Уголки» родом з Англії (усім відома «Хальма»), паперові ляльки – предмет древніх Японських культів. В ці ігри грали імператори і королі, служителі церкви і в’язні, моряки і землероби, аристократи і простолюдини. Лише наприкінці ХVIII ст. настільна гра входить до дитячого життя. Так за веселим дозвіллям діти виховували в собі честь і чесність, кмітливість і пошану до себе і своїх суперників.
Перед настільною грою схиляється вік і стать. Вашим суперником може бути хто завгодно, з будь-якої країни. Для успішної гри необхідно тільки знати правила. Гравці можуть подорожувати у просторі і часі, бо використовують найпотужнішу силу в світі: розум і фантазію.


Державний музей іграшки володіє унікальною бібліотекою настільних ігор 30-90 р. ХХ ст.., що налічує більше ніж 2500 найменувань. З цієї кількості було відібрано 300 експонатів, які яскраво ілюструють виховні ідеали радянської доби і професійні зусилля дорослих у створенні якісного продукту для розвитку і розваг дітей. Над створенням ігор працювали спеціалізовані видавництва, залучалися кращі дитячі ілюстратори (художники). Кожна гра вдосконалювалась і тільки доведена до еталону йшла у друк багатотисячними тиражами.

 

Вартість квитків

1.1 Вхідний квиток:

- для дорослих – 20 грн.
- для дітей – 10 грн.
- для пенсіонерів – 10 грн.
- для студенти денної форми навчання – 10 грн.

1.2 Екскурсійні послуги:

- екскурсія для учнів і студентів ( група до 15 чоловік) - 50 грн.
- сімейна екскурсія (група до 10 чоловік) – 50 грн.

1.3 Інші послуги:

- фотозйомка – 10 грн.
- відеозйомка – 30 грн.
- право на безкоштовне відвідування музею мають діти до 5-ти років, діти сироти, інваліди І-ІІ групи, ветерани війни, багатодітні родини.