• ВТ – СБ - 10.00 – 18.00

• ВТ – СБ - 10.00 – 17.00
  • Довідка: /044/ 253-54-00

Раді запросити киян та гостей нашого міста на цікаву ексурсію до Державного Музею Іграшки! До Вашої уваги іграшки вітчизняного та імпортного виробництва: технічні та конструктивні іграшки, ляльки та фігурки, м'які іграшки, унікальна бібліотека поліграфічних та настільних ігор — все, що пропонувала іграшкова промисловість України протягом останніх 70-и років. Цими іграшками бавилося не одне покоління дітлахів, а сьогодні вони займають почесне місце в експозиції і повертають дорослих хоча б на годину в дитинство.

Перлиною музейного зібрання є надзвичайно барвиста і розмаїта колекція українських народних іграшок з сиру, дерева, глини, трави, соломи. Саме вони допомагають дорослим і дітям в умовах сучасного великого міста не втратити відчуття приналежності до свого народу, його традиційної культури.

Окрасою експозиції є етнографічні ляльки, які не тільки демонструють народний святковий одяг тієї чи іншої місцевості, а й наділені певними етнорисами зовнішності. Сувенірні ляльки роботи відомих українських авторів знайомлять відвідувачів музею з еталонами краси, характерними для того чи іншого народу, відкривають світ для дітей та дорослих.

Іграшка як частка матеріальної культури, витвір мистецтва, засіб виховання та навчання, свідок історії, родинний оберіг не залишить байдужим жодного відвідувача музею, незалежно від віку, соціального та професійного статусу, матеріальних статків чи настрою.

Вхідний квиток:

- для дітей, пенсіонерів та студентів денної форми навчання– 10 грн.

- право на безкоштовне відвідування музею  мають діти до 5-ти років, діти сироти, інваліди І-ІІ групи, ветерани війни, багатодітні родини.

Екскурсійні послуги:

- групова екскурсія - 15 грн. з особи;
- індівідуальна екскурсія (група до 3 осіб) – 50 грн.

Інші послуги:

- комерційна фото та відеозйомка за попередньою домовленістю з адміністрацією;
- тематичний квест для дітей - 50 грн