Графік роботи

Музей:

  • ВТ – ПТ - 10.00 – 18.00
  • СБ - 10.00 – 17.00
  • неділя - понеділок - вихідні

Каса:

  • ВТ – ПТ - 10.00 – 18.00
  • СБ - 10.00 – 17.00

Довідка: /044/ 253-54-00

Ми на мапі

Шановні учасники конкурсу!

Оргкомітет встанвлює додатковий термін відкликання зразків з 1 по 20 листопада 2013 року. Протягом цього часу необхідно    зв'язатися з оргкомітетом конкурсу по телефону

(044) 253-54-00 і повідомити про дату   приїзду  уповноваженої особи.


ПРОТОКОЛ

підсумкового засідання журі конкурсу української народної іграшки

                                 

       Державний музей іграшки

м.Київ                                                                                                                 22 квітня 2013 р.

  

Присутні члени журі:

Найден Олександр Семенович 

(голова журі конкурсу), головний науковий співробітник Інституту мистецтвознавства фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАН України, доктор мистецтвознавства

 

 Машовець Марина Анатоліївна 

заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи Педагогічного інституту Київського університету ім. Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент

 

Прошкуратова Тамара Сергіївна 

доцент кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Педагогічного інституту Київського універси-тету ім. Бориса Грінченка, Герой України 

 

Карасьова Катерина Володимирівна

провідний науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім. Г. С. Костюка, кандидат психологічних наук 

 

Черниченко-Лампека Наталія Іванівна

старший викладач кафедри кераміки Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука, член Національної спілки майстрів народної творчості України 

 

Лампека Микола Геронійович 

старший викладач кафедри графічного дизайну і реклами Інституту дизайну і ландшафтного мистецтва, член Націо-нальної спілки дизайнерів України, член Національної спілки майстрів народної творчості України 

 

Розглядали: 

Конкурсні зразки, надіслані на конкурс української народної іграшки відповідно до умов конкурсу (додаток до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19.10.12 № 1/9-762). 

 

Постановили: 

1. Визначити переможцями конкурсу в номінації «Традиційно-регіональна українська іграшка» та нагородити цінними подарунками таких конкурсантів:

1.1 Білевича Ігоря Володимировича, асистента кафедри педагогіки і методики технологічної освіти Глухівського національного педагогічного університету ім. Олександра Довженка, м. Глухів Сумської області («Коник» № 76, «Волики» №77)


image001

 

1.2 Когут Оксану Любомирівну, керівника гуртка яворівської іграшки Львівського обласного дитячого еколого-на-туралістичного центру, Сойку Остапа Богдановича, художника-реставратора Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького, м. Янів Львівської області («Скрипка» №169, «Колиска» №170, «Тарадайка» №171)


image003

 

1.3 Кудрю Дмитра Володимировича, керівника народного художнього колективу-студії «Художнє різьблення» Олександрійського центру дитячої та юнацької творчості ім. О. Шакала, м. Олександрія Кіровоградської області

 («Коник з возом» №382, «Коник з возом» №384)


image005

 

1.4  Драч Анжелу Петрівну, художника - кераміста с. Буки Маньківського району Черкаської області («Черепашка» №172, «Шурхало-торохкальце-брязкальце-хихичка» №173, «Баранець-свистунець» №174, «Все-чуюча пава» №175, «Всебачуча птаха» №176, «Олень-свистунець» №177, «Кінь з вершником-свистунець» №178, «Півник свистунець» №179, «Пані з немовлям» №180)


image007

 

1.5  Кравчук Марію Василівну, керівника зразкового художнього колективу студії «Житечко» Купичівської ЗОШ І-ІІІ

ст. Турійського району, c. Туличів Волинської області («Брязкальця» №747, «Брязкальце» №748, «Коник» №749, «Пташка» №750)


image009

 

1.6 Пасічник Галину Юріївну, керівника гуртка «Світ іграшки» Броварського будинку дитячої та юнацької творчо-сті, м. Бровари Київської області, Стельмах Вікторію Вікторівну, вихованку гуртка «Світ іграшки» Броварського будинку дитячої та юнацької творчості, м. Бровари Київської області, Познанську Катерину Русланівну, вихо-ванку гуртка «Світ іграшки» Броварського будинку дитячої та юнацької творчості, м. Бровари Київської області («Фігурне печиво до зимових свят» №794, «Жайворонки-вісники весни» №795, «Фігурне печиво до зимових свят» № 796)


image011

 

1.7 Таранюк Оксану Володимирівну, завідуючу відділом декоративного квітництва та ужитково-прикладного ми-стецтва Вінницької обласної станції юних натуралістів, м. Вінниця (Лялька «Луша» №335)


image013

 

1.8 Строй Регіну Леонідівну, керівника гуртка образотворчого мистецтва Міського Будинку дитячої та юнацької-творчості, м. Умань Черкаської області («Коник з вершником» №718)


image015

 

2. Визначити переможцями конкурсу в номінації «Авторська іграшка» та нагородити цінними подарунками таких конкурсантів:

 

2.1 Шпак Тетяну Іванівну, директора музею гончарного мистецтва (музею-садиби братів Герасименків), с. Буб-нівка Гайсинського району Вінницької області («Олень-свистулька» №447, «Коник-свистулька» №448, «Півник» №449, «Півник» №450, «Пташка №1» №451 «Пташка свистулька №2» №452, «Пташка свистулька №3» №453, «Пташка свистулька №4» №454, «Пташка свистулька №5» №455)


image017

 

2.2 Лугову Зінаїду Іванівну, керівника майстерні плетіння з лози та соломи Київського палацу дітей та юнацтва, м. Київ («Скринька» №93, Лялька «Княгиня» №95, «Брязкальця шаркуни 3 шт.» №99)


image019

 

2.3  Кривонос Марину Чангарівну, наукового співробітника Музею гончарства м. Вишгород Київської області («Олень», «Жар-птиця», «Козел», «Пташка» №307)


image021

 

2.4 Луганського Василя Яковича, вчителя технічної праці колегіума № 11, м. Новомосковськ Дніпропетровської області («Коник з возом» №214)


image023

 

2.5 Сичову Ольгу Федорівну, м. Хмельницький («Карусель» №181)


image025

 

2.6 Шевченко Мирославу Євгеніївну, студентку Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ («Вершник на коні» №647, «Птах» №648, «Сизий птах» № 649, «Віл» №650)


image027

 

2.7 Ткачова Сергія Володимировича, майстра художнього плетіння з рослинних матеріалів, м. Долинськ Кірово-градської області («Крісло-гойдалка для ляльки» №151)


image30

 

2.8 Лещенко Людмилу Георгіївну, м. Миколаїв («Сонячний коник» №300)


image029

 

2.9  Федорову Тетяну Семенівну, м. Ірпінь Київської області (Лялькова композиція «А нас у мами двоє, - чорняві обоє…» №119)


image031

 

2.10 Гуску Надію Миронівну, керівника гуртка «Плетіння з природніх матеріалів» КЗ ТМР «Школа народних ре-месл», м. Тернопіль («Круть і Верть» №711)


image033

 

2.11 Довгополік Тетяну Леонідівну, керівника гуртків Любешівського Будинку дитячої та юнацької творчості Во-линської області (Брязкальця «Забавлянка» №506, №507)

 

image035

 

2.12 Кощавську Ольгу Федорівну, керівника народного художнього колективу студії образотворчих мистецтв «Жу-равочка» Міського Палацу дитячо-юнацької творчості «Горицвіт», м. Кривий Ріг Дніпропетровської області («Пташка з пташенятами» №216).


image037

 

2.13 Счастнєву Наталю Геннадіївну, керівника гуртка «Народне пластичне мистецтво» КЗ Центру дитячої творчо-сті, м. Тернівка Дніпропетровської області, Шевченко Анастасію Григорівну, вихованку гуртка «Народне пластичне мистецтво» КЗ Центру дитячої творчості, м. Тернівка Дніпропетровської області, Пересадька Владислава Микола-йовича, вихованця гуртка «Народне пластичне мистецтво» КЗ Центру дитячої творчості, м. Тернівка Дніпропет-ровської області («Пташка з квітами» №225, «Бичок з квітами» № 226, «Пташка» №230, «Бичок» №231, «Чубатий бичок» № 232, «Баранчик» №233)


image039

 

2.14 Гуменюк Світлану Валентинівну, майстра виробничого навчання ДПТНЗ Гніванського професійного ліцею ім. двічі Героя Радянського Союзу Р. Я. Малиновського Вінницької області,Мельник Любов Михайлівну, майстра ви-робничого навчання ДПТНЗ «Гніванського професійного ліцею ім. двічі Героя Радянського Союзу Р. Я. Малиновсь-кого Вінницької області, Кукурудзу Альону Миколаївну, майстра виробничого навчання ДПТНЗ «Гніванського професійного ліцею ім. двічі Героя Радянського Союзу Р. Я. Малиновського Вінницької області («Лялька-берегиня» №123)


image041

 

2.15 Камбарову Наталію Ігорівну, студентку Камянець-Подільського Національного університету ім. Івана Огієнка, м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області («Молодиця на виданні» №316)


image043

 

2.16 Любас Маріанну Анатоліївну, викладача образотворчого мистецтва Криворізького педагогічного інституту, вчителя образотворчого мистецтва, художньої праці та креслення Криворізької міської музичної школи №3, м. Кри-вий Ріг Дніпропетровської області (Лялька «Стріча» №608)


image045

 

3. Визначити переможцями конкурсу в номінації «Дитяча саморобна іграшка» та нагородити цінними подарунками таких конкурсантів:

 

3.1 Солошенка Максима Юрійовича, учня народного художнього колективу-студії «Художнє різьблення» та Са-мофін Вікторію Владиславівну, вихованку гуртка «Іграшка-сувенір» Олександрійського центру дитячої та юнаць-кої творчості ім. О. Шакала, м. Олександрія Кіровоградської області («Ліжечко-колиска з лялькою» №386)


image047

 

3.2 Маркус Аліну Олексіївну, вихованку гуртка «Соломинка» Палацу учнівської молоді, м. Луцьк Волинської області («Солом’яні красуні» №498)


image049

 

3.3 Капітана Олександра Олександровича, вихованця гуртка «Соломинка» Палацу учнівської молоді, м. Луцьк Волинської області («Лукаш і Мавка» №499)


image050

 

3.4 Синяк Аліну Андріївну, вихованку зразкового колективу «Фітодизайн» Ніжинського Будинку дітей та юнацтва, м. Ніжин Чернігівської області (Лялька «З Великоднем, будьте здорові!» №220)


image051

 

3.5 Синчука Миколу Сергійовича, учня 6 класу Столино-Смолярської ЗОШ І-ІІ ступеня Любомльського району Волинської області («Ігрове колесо» №477)


image053

 

3.6 Єленець Катерину Григорівну, вихованку гуртка «Золота соломинка» Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка, м. Ковель Волинської області («Брязкальце» №515)


image052

 

3.7 Супрунюк Анну Віталіївну, вихованку гуртка «Солом’яне диво» » Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка, м. Ковель Волинської області («Янгол» №515/2)

 

image055

 

3.8  Кулинич Інну Олександрівну, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІ ст. №32, м. Вінниця («Подвійна лялька молодого та молодої» №157)


image057

 

3.9 Черняк Діану Володимирівну, вихованку гуртка «Диво-квіти» Дубенського Будинку дітей та молоді, м. Дубно Рівненської області (Лялька «Катруся» №683)


image058

 

3.10 Огороднік Марію Юріївну, вихованку гуртка «Сувенір» Шаргородського районного будинку дитячої та юнаць-кої творчості, м. Шаргород Вінницької області (Оберегова лялька «Веснянка» №654)


image059

 

3.11 Оргієць Дарію Олегівну, ученицю 5 класу Бердянської ЗОШ № 9 Запорізької області («Українська панночка» №670)


image061

 

  1. Визначити переможцями конкурсу в номінації «Обрядова лялька» та нагородити цінними подарунками таких конкурсантів:

 

4.1 Собкович Ольгу Дмитрівну, вчителя української мови та української і світової літератури Легедзинської ЗОШ І-ІІІ ст., керівника гуртка «Народна лялька» Тальнівського районного Будинку дітей та юнацтва, м. Легедзине Чер-каської області («Лялька-вербниця» №153)


image063

 

4.2 Клімкіну Марію Вікторівну, вихованку зразкового художнього колективу студії відродження народних проми-слів «Бісерне рукоділля» КПНЗ «Палацу дитячої та юнацької творчості», м. Кривий Ріг Дніпропетровської області («Домашня масляна» №570)


image065

 

5. Визначити переможцями конкурсу в номінації «Народна ігрова лялька» та нагоро-дити цінними подарунками таких конкурсантів:

 

5.1 Амеліну Валентину Федорівну, керівника гуртка «В’язання на спицях» Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості, м. Новомиргород Кіровоградської області (Лялька «Берегиня для дітей» №691)


image067

Вартість квитків

1.1 Вхідний квиток:

- для дорослих – 20 грн.
- для дітей – 10 грн.
- для пенсіонерів – 10 грн.
- для студенти денної форми навчання – 10 грн.

1.2 Екскурсійні послуги:

- екскурсія для учнів і студентів ( група до 15 чоловік) - 50 грн.
- сімейна екскурсія (група до 10 чоловік) – 50 грн.

1.3 Інші послуги:

- фотозйомка – 10 грн.
- відеозйомка – 30 грн.
- право на безкоштовне відвідування музею мають діти до 5-ти років, діти сироти, інваліди І-ІІ групи, ветерани війни, багатодітні родини.