Казковий світ Володимира Піонткевича

ПРЕС-РЕЛІЗ

19 березня 2012 року о 15 годині в м. Києві у приміщенні Державного музею іграшки за адресою Кловський узвіз, 8 відбудеться відкриття виставки іграшок „ Казковий світ Володимира Піонткевича ”.

До уваги відвідувачів авторські ляльки Володимира Станіславовича Піонткевича, 1955 року народження, випускника Харківського інституту мистецтв, актора Театру юного глядача м. Харкова та Запоріжжя, з 1980 року – художника Театру юного глядача та Театру ляльок м. Ужгорода.
Роботи В. Піонткевича чарівні і неповторні. Здається, немає такого матеріалу, з якого б фантазія художника, його золоті руки не створили диво: Санта Лючію, Кривеньку качечку, кікімору, хлопчика – дощика, коника із сльозою, солдата Івана Чонкіна, лох-несське чудовисько та багато інших. Майстер працює в техніці пап’є-маше, використовує текстиль, хутро, пластик, гіпс, дерево тощо.
Його роботи подобаються усім – і дітям, і дорослим. Ляльки Володимира придбані колекціонерами із США, Канади, Італії, Угорщини, Росії.
Левова частка робіт майстра знаходяться у приватній колекції Ольги Лисенко, мецената, директора вітчизняної фабрики з виробництва іграшок.

Телефон для довідок 253-54-00