• ВТ – СБ - 10.00 – 18.00

• Довідка: /044/ 253-54-00

Останні Новини

Виставка КЕМЗШ ім. М.Ф. Ватутіна

З нагоди 65-ї річниці Перемоги 6 травня 2010 року о 10.00 годині в Державному музеї іграшки за адресою Кловський узвіз, 8 відкривається виставка Київського експериментально-механічного заводу іграшок ім. М.Ф. Ватутіна.
Нова експозиція презентує історію першого українського спеціалізованого підприємства з виробництва дитячих іграшок, пуск якого відбувся у 1945 році.
До уваги відвідувачів повний асортимент іграшок, що виготовлялися на заводі у 40 – 90-х роках ХХ ст. Це - різноманітні технічні іграшки з механізмами, заводні зайці та ведмедики, діючі моделі залізниць, естакад, паромних переправ, автостанцій, колекційні моделі-копії автомобілів зарубіжних та вітчизняних марок, слоненя, що пускає мильні бульбашки та багато інших іграшок дітей війни та наступних поколінь.
До Дня Перемоги постійна експозиція музею доповнена військовою іграшкою з фондів Державного музею іграшки та приватної колекції киянина Володимира Дмітрієва.

Довідки за телефоном 253-54-00

Вхідний квиток:

- для дітей, пенсіонерів та студентів денної форми навчання– 10 грн.

- право на безкоштовне відвідування музею  мають діти до 5-ти років, діти сироти, інваліди І-ІІ групи, ветерани війни, багатодітні родини.

Екскурсійні послуги:

- групова екскурсія - 15 грн. з особи;
- індівідуальна екскурсія (група до 3 осіб) – 50 грн.

Інші послуги:

- комерційна фото та відеозйомка за попередньою домовленістю з адміністрацією;
- тематичний квест для дітей - 50 грн