• ВТ – СБ - 10.00 – 18.00

• Довідка: /044/ 253-54-00

Останні Новини

Зимова казка

21 грудня 2010 року о 15.00 у приміщенні Державного музею іграшки МОН України за адресою Кловський узвіз, 8 відбудеться відкриття виставки новорічних прикрас «Зимова казка».

В експозиції представлені новорічні та різдвяні іграшки ХІХ - ХХ ст.
Організатори виставки пропонують напередодні Нового 2011 року зануритись у спогади про те, якою була ялинка Вашого дитинства, Ваших батьків, дідусів і бабусь,
відчути запах новорічних мандаринів та різдвяного печива, впізнати хоча б одну з тих новорічних прикрас, що впродовж багатьох років зберігаються в родинах.
До уваги відвідувачів дореволюційні фігурки з вати, картонні та паперові ангели, віфлеємські зірки, скляні намиста, раритетні іграшки з тисненого картону, яким понад сто років; ознака 60-их років минулого століття – кукурудза, фігурки космічної тематики; німецькі ялинкові прикраси 60-70 рр. як символ плідної економічної співпраці СРСР та НДР; своєрідний літопис часу на гірляндах з паперових прапорців; тисячі скляних куль та формових іграшок українських підприємств з моменту зародження вітчизняного масового виробництва іграшок; дитячі календарі 50-их років минулого століття; найбажаніші подарунки «під ялинку»: іграшкові слоненята та кицьки з фланелі 30-40 рр., німецькі хутряні ведмедики, ляльки та електрифіковані залізниці 60-70 рр. та багато іншого. А ще: традиційні українські іграшки з соломи, тканини, паперу, тіста як окраса ялинки, а також сучасні декоративні матеріали, що дозволять зробити Вашу ялинку неповторною.
Телефон для довідок (044) 253-54-00

Вхідний квиток:

- для дітей, пенсіонерів та студентів денної форми навчання– 10 грн.

- право на безкоштовне відвідування музею  мають діти до 5-ти років, діти сироти, інваліди І-ІІ групи, ветерани війни, багатодітні родини.

Екскурсійні послуги:

- групова екскурсія - 15 грн. з особи;
- індівідуальна екскурсія (група до 3 осіб) – 50 грн.

Інші послуги:

- комерційна фото та відеозйомка за попередньою домовленістю з адміністрацією;
- тематичний квест для дітей - 50 грн