• ВТ – СБ - 10.00 – 18.00

Останні Новини

Майстерня Діда Мороза

ПРЕС-РЕЛІЗ

14 грудня 2009 року у Державному музеї іграшки Міністерства освіти і науки України за адресою: м. Київ, Кловський узвіз, 8 відкривається виставка новорічних та різдвяних прикрас "Майстерня Діда Мороза".
Девіз виставки: безліч ідей для Вашої ялинки.

Експозиція не залишить байдужими всіх, хто цінує свято у сімейному колі. Кожну ялинку можна зробити неповторною. До уваги відвідувачів виставки різдвяні пряники, виготовлені за стародавніми рецептами, іграшки із соломи, що несуть символіку оберегів, паперові прикраси – витинанки, сирні коники та пташки. Вікові традиції втілені в роботах сучасних українських майстрів.
Фігурки янголів, ляльки-обереги, дзвіночки, зірки, свіжі яблука, горіхи та цукерки прикрашають новорічні деревця у стінах музею.
Святкові ялинки прикрашені іграшками, виготовленими в техніці «декупаж» та «печворк» (аплікація із серветок та клаптикова техніка), кулями - темарі (японські м’ячики принцеси), іграшками з вовни, ґудзиків, тканини, бісеру. Багато інших цікавих ідей стануть для більшості відвідувачів приємним відкриттям.
Крім того музей традиційно експонує новорічні прикраси радянської доби та старовинну різдвяну атрибутику, якій понад 100 років.

Телефон для довідок
253-54-00

Вхідний квиток:

- для дітей, пенсіонерів та студентів денної форми навчання– 10 грн.

- право на безкоштовне відвідування музею  мають діти до 5-ти років, діти сироти, інваліди І-ІІ групи, ветерани війни, багатодітні родини.

Екскурсійні послуги:

- групова екскурсія - 15 грн. з особи;
- індівідуальна екскурсія (група до 3 осіб) – 50 грн.

Інші послуги:

- комерційна фото та відеозйомка за попередньою домовленістю з адміністрацією;
- тематичний квест для дітей - 50 грн