Графік роботи

Музей:

  • ВТ – ПТ - 10.00 – 18.00
  • СБ - 10.00 – 17.00
  • неділя - понеділок - вихідні

Каса:

  • ВТ – ПТ - 10.00 – 18.00
  • СБ - 10.00 – 17.00

Довідка: /044/ 253-54-00

Ми на мапі

Останні Новини

Під знаком РИБИ

24.02.2014 року розпочала роботу виставка унікальних авторських робіт художниці Новицької Людмили (Фонрай).

  Прес-реліз  до експозиції  "Під знаком РИБИ"

Є художники, які працюють, мов дихають. І в кожного – власний, неповторний  шлях.

Людмила  Новицька  відрізняється не тільки художніми талантами, а й надзвичайною працездатністю, азартною вдачею та багатющою фантазією. Терени декоративного мистецтва ваблять її нездоланно. Успішно займалась керамікою, художнім розписом, моделюванням і створенням одягу, вишиванням, витинанням, фотографією,  здобула звання народного майстра.

Людмилу  Новицьку переважно цікавлять форми декоративні, узагальнені, такі, що несуть у собі певну символіку.

До своєї творчості художниця ставиться заповзято і водночас критично, а інколи навіть розглядає під науково-дослідницьким кутом . Якось вона підрахувала, скільки ж елементів вживається в орнаментах різних народів. Налічила близько двадцяти п’яти. Це, здавалося б, невелике число, дарує можливість незлічених варіацій. І більшість із них вона використовує зовсім несподівано.

Підтвердженням цього є вернісаж робіт, об’єднаних  символічною назвою  «Під знаком РИБИ». У представленій експозиції кожна робота, а їх понад триста, підкреслено рукотворна.

Талант художниці у тому, що їй вдається об’єднати в цілісний образ немислимі варіації технік і матеріалів, кольорів і відтінків, предметів і сюжетів. В її роботах дивно поєднуються: клаптикова техніка з елементами живопису, природні матеріали і шиття, покидьковий матеріал (старі газети і журнали) з декоративними оздоблювальними матеріалами.  Скульптура, рельєфи,панно, листівки - феєрверк  ідей і емоцій, кольорів і матеріалів - так можна охарактеризувати  експозицію Людмили Новицької (Фонрай).

Вартість квитків

1.1 Вхідний квиток:

- для дорослих – 20 грн.
- для дітей – 10 грн.
- для пенсіонерів – 10 грн.
- для студенти денної форми навчання – 10 грн.

1.2 Екскурсійні послуги:

- екскурсія для учнів і студентів ( група до 15 чоловік) - 50 грн.
- сімейна екскурсія (група до 10 чоловік) – 50 грн.

1.3 Інші послуги:

- фотозйомка – 10 грн.
- відеозйомка – 30 грн.
- право на безкоштовне відвідування музею мають діти до 5-ти років, діти сироти, інваліди І-ІІ групи, ветерани війни, багатодітні родини.