24.02.2014 року розпочала роботу виставка унікальних авторських робіт художниці Новицької Людмили (Фонрай).

Прес-реліз  до експозиції  "Під знаком РИБИ"

Є художники, які працюють, мов дихають. І в кожного – власний, неповторний  шлях.

Людмила  Новицька  відрізняється не тільки художніми талантами, а й надзвичайною працездатністю, азартною вдачею та багатющою фантазією. Терени декоративного мистецтва ваблять її нездоланно. Успішно займалась керамікою, художнім розписом, моделюванням і створенням одягу, вишиванням, витинанням, фотографією,  здобула звання народного майстра.

Людмилу  Новицьку переважно цікавлять форми декоративні, узагальнені, такі, що несуть у собі певну символіку.

До своєї творчості художниця ставиться заповзято і водночас критично, а інколи навіть розглядає під науково-дослідницьким кутом . Якось вона підрахувала, скільки ж елементів вживається в орнаментах різних народів. Налічила близько двадцяти п’яти. Це, здавалося б, невелике число, дарує можливість незлічених варіацій. І більшість із них вона використовує зовсім несподівано.

Підтвердженням цього є вернісаж робіт, об’єднаних  символічною назвою  «Під знаком РИБИ». У представленій експозиції кожна робота, а їх понад триста, підкреслено рукотворна.

Талант художниці у тому, що їй вдається об’єднати в цілісний образ немислимі варіації технік і матеріалів, кольорів і відтінків, предметів і сюжетів. В її роботах дивно поєднуються: клаптикова техніка з елементами живопису, природні матеріали і шиття, покидьковий матеріал (старі газети і журнали) з декоративними оздоблювальними матеріалами.  Скульптура, рельєфи,панно, листівки - феєрверк  ідей і емоцій, кольорів і матеріалів - так можна охарактеризувати  експозицію Людмили Новицької (Фонрай).